KURTUBA LTD. ŞTİ. Armatür Petrol Sanayi olarak 1996 yılında akaryakıt petrol tankeri ekipmanları imal etmek için yola çıktık.

Şirketimiz son derece teknolojik makinalarıyla TS-EN-ISO 9001:2008 kalite yönetim belgelerine sahip ADR standartlarına uygun imalat yapan firmamız, siz değerli müşterilerimize günümüz teknolojisine kendi deneyimlerimizi birleştirerek kaliteli ürünler sunmak, sürekli yükselen pazar payı ile kaliteyi üretmek, müşteri beklentilerini karşılayacak yeni ürünler üretirken tam zamanında teslim edebilmek temel politikamızdır.

20 yıl gibi bir zamanda yapmış olduğumuz 55 çeşit imalatla tank ve tanker sektörünün en büyük tedarikçisi olmayı başardık. Şu anda sektörün en büyük tedarikçisi durumundayız.

Gerek kalite, gerekse gelişen teknoloji adına AR-GE çalışmalarımız ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için var gücümüz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

Misyonumuz

KURTUBA LTD. ŞTİ. olarak, hizmetimizdeki ekip ruhuna uygun ve üstün görev bilinci ile çalışarak, günümüz teknolojisini de kendi deneyimlerimiz ile birleştirerek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Tüm çalışanlarımızın katılımı ve gayretleriyle; tüm işleri doğru yapmak, en düşük maliyetle kaliteli ürünler üretmek amacımızdır. Hedefimiz; sürekli artan kalite, sürekli yükselen pazar payı, kaliteyi kontrol etmek değil kaliteyi üretmek, sektörde lider kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

Tüm müşteri isteklerini ve beklentilerini karşılayacak ürünler üretmek, tam zamanında teslim ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak temel politikamızdır.